פנויים פנויות

נפרדים מהמושג פנוי/ה


היום כולם רוצים זוגיות, ובצדק. השאלה היא מה כל אחד מחפש, ומהן הסיבות שבגללן בכלל אנו רוצים זוגיות. יש לנו תמונה פחות או יותר ברורה לגבי מה שאנחנו מחפשים, אבל זה לא תמיד עוזר, או שלא תמיד אנחנו מוצאים את מה שאנחנו מחפשים.


יחד הכרויות מכירה היטב את אמנות הדייטים, ואת רצון הפנויים והפנויות בבואם למצוא זוגיות ואהבה. פנויים ופנויות מחפשים קשר אמיתי, לטוח ארוך, שיספק להם אושר עם האדם איתו ירצו לחיות למשך שארית חייהם.

אנחנו רוצים בית עם גינה, כלב, ילדים, בעל ומשפחה, אך האם אנחנו מכוונים נכון ומבינים ברמה מציאותית מה אפשר לקבל ומה לא, כשמתחילים הכרות ומערכת יחסים כלשהי? ואילו טעויות אנו עושים בדרך? אם הריי זה לא צלח עד עכשיו.

לא צריך להפוך את תמונת הזוגיות לפנטזיה, לסוג של דמיון אותו אנו רואים בעיננו כל היום כשאנו מפנטזים על זוגיות. יש להבחין בין מציאות לדמיון ולהבין מהי מ ערכת יחסים ערכית, כנה ואמיתית. יחד משרד שידוכים דואגת תמיד לגבש עבורנו מידע אמין ואמיתי לגבי פוטנציאל זוגיות שיכול לעמוד לפנינו. אנו צריכים מוטיבציה כדי לייצר לעצמנו הזדמנויות, ולאפשר למשרד יחד הכרויות לעשות את העבודה בשבילנו.

אנו יודעים מה אנחנו רוצים, ועושים הכל כדי לנווט לשם, ולא תמיד זה מספיק. יחד הכרויות מתאמת היטב את הרצונות שלנו לבין המצוי בשטח, ומנסה ככל האפשר להעניק לנו את כל מה שחיפשנו עד אשר נגיע לכדי מסיבת רווקות וחתונה גדולה. עם כל המידע שחשפנו, ושחשפו לפנינו, הדרך להכרות האמיתית היא לא ארוכה כלל.

החזון שלנו לקשר אמיתי כבר לפנינו, עכשיו מה עושים איתו. עלינו להתחבר לתחושות שלנו, לאינסטינקטים שלנו כאשר אנחנו עומדים מול האדם אותו התאימו לנו. עלינו לבחון אם באמת אנו רואים כיוון, וגם אם לא, לפחות לתת הזדמנות כי אולי מה שלא רואים עכשיו, נראה מאוחר יותר.

עלינו להאמין בעצמנו בביטחון מלא, ולהבין שאנו לא מוכנים להיות לבד יותר, להיקרא פנוי או פנויה, כי מעתה והלאה אנו מכוונים לזוגיות יציבה וכנה. כל נפילה מביאה אותנו למצב רע, וזה לא צריך להיות כך. לא ביום אחד מגיעה הזוגיות, וצריך לתת הזדמנות שוב ושוב, "להקריב קרבנות" כדי למצוא משהו אמיתי. עם יחד הכרויות לא תצטרכו לעבור כל כך הרבה ניסיונות, ניסיונות מועטים יכולים להביא אתכם אל עבר החלום של משפחה וילדים.

המקצוענות והידע של יחד הכרויות, מביאים אותה לידי כך שהיא יודעת בדיוק כיצד לתאם עבורכם בצורה נכונה את כל הבחירות שתמיד רציתם, בבן אדם אחד העומד מולכם. אתם צריכים להראות שאצתם שם, עם נתינה וכוונה מלאה, וליצור את הרושם הראשוני, שיוביל אתכם אל הזוגיות הנכספת.

אם אתם נמצאים במצב אנרגטי נמוך, או שאינכם מאמינים ביכולתכם להגשים את התמונה הזו, רצוי שתעשי עבודה מקדימה, שמטרתה להעלות את הרמה האנרגטית שלך ולטפל בעכבות.