אודות החברה


תוכלו להיות בטוחים שיחד הכרויות יודעת היטב לדאוג ללקוחותיה ולמצוא עבור כל אחד את האחת שלו או שלה.


כחברה ותיקה בת 21 שנים, יחד הכרויות יודעת בדיוק מה אתם צריכים ואיך לדאוג לחיי האהבה שלכם. עם המון שנות ניסיון, תוכלו להיות בטוחים שיחד הכרויות יודעת היטב לדאוג ללקוחותיה ולמצוא עבור כל אחד את האחת שלו או שלה. אם ניסיתם בעבר למצוא את האהבה שלכם בכיתה, בצבא, בעבודה או בכל מקום אחר, וזה לא הלך.. אסור לאבד תקווה. זה לא פשוט למצוא כך אהבה. רובכם אפילו נשלחו פה ושם לדייט דרך החברה של החבר שלהם וכל מיני שליחויות דומות. אם זה לא עבד עד עכשיו, כנראה שיש סיבה.

כולנו בררניים יותר משלב לשלב בחיים, ולרוב אנו יודעים מה אנחנו באמת מחפשים. אנו מבקשים מישהו לאהוב, ושיאהב אותנו. מישהו שיתאים לנו ונתאים לו מכל הבחינות הכי חשובות ונחוצות. סך הכל ייתכן מאוד שהאדם הזה היה קרוב מאוד אלינו, פשוט לא הבחנו בו ועוד לא הפגישו ביננו. אז בדיוק בשביל זה יחד הכרויות נמצאת כאן, כדי להכיר לנו את האחד, להפגיש אותו איתנו, באמצעות ידע נרחב שאנו מעניקים למשרד, כמו כל הלקוחות, לגבי תחומי עניין ועוד כדי להתאים אותנו ככל האפשר לרחשי לבנו.

יחד הכרויות רואה לנגד עיניה את החשקים שלכם, השאיפות, רצונות וייעודכם הרומנטי, ועושה כל שביכולתה כדי לקדם אתכם צעד קטן לאהבה ועוד יותר גדול לזוגיות מיוחדת במינה. יחד שידוכים והכרויות דואגים להתאים בן זוג איכותי עבורכם. האחד שהכי מתאים לתכונותיכם הכמוסות והאישיות, והיא עושה זאת כבר עשרות שנים, על הצד המקצועי והטוב ביותר.

בעברה של יחד שידוכים והכרויות, כבר הספיקה לשדך אלפי זוגות ולהקים מגוון משפחות בישראל. עברה מעוטר באלפי אהבות שהפכו לאחד, התמסדו והקימו בית נפלא בארץ . האהבה מרפאה כל כאב, כך אנו מאמינים במשרד יחד הכרויות. הצוות הנפלא שלנו מאמין כי כל מי שחפץ, יכול וראוי שימצא אהבה כנה ואמיתית. אנו רק נותנים יד ועוזרים, עושים עבורכם את המלאכה הקשה, ומעבר לכך, אתם רק מחייכים ומשתפים פעולה.

האהבה היא פתרון להכל, ויש לקבל אותה ולמנף אותה לזוגיות נפלאה. יחד שידוכים מאמינה כי לכל אדם קיימת זכות האהבה. לאהוב ולהיות נאהב זה המפתח לכל רצונותינו. אנו יותר מבטוחים כי העולם נברא כך שלכל אדם קיימת הזכות החשובה ביותר שהיא לאהוב, ולהיות נאהב. עלינו לעמול ככל האפשר כדי למצוא את האהבה היחידה שלנו, לה ייחלנו כל כך. יחד הכרויות אוספת תחביבים, תחומי עניין, הרגלים, מנהגים ועוד מגוון תכונות מ כל לקוח, ומספקת התאמה מיוחדת ומדויקת ככל האפשר.

לא צריך לחפש יותר או לעבוד קשה, יחד הכרויות מספקת לכם הכל, ועושה עבורכם את העבודה, בעוד שאתם זוכים לקבל את בן הזוג לו ייחלתם זמן רב... פנו למשרדי יחד הכרויות ותזכו להכיר מקרוב את מי שעתיד להיות האחד עליו חלמתם כל כך הרבה....